გინეკოლოგია

მარ

13

2018

გამარჯობა, ინსტრუქციის თანახმად ფარმატექსის აბები ყოველ 3საათში ერთხელ უნდა გავიკეთოთ, მომიწია 5 აბის გამოყენება რის შემდეგაც მალევე მაქვს მოყვითალო გამონადენი, შეეძლო თუ არა გაგიზიანება ფარმატექს? გინეკოლოგთან მისვლას ვერ ვახერხებ, როგორ მოვიქცე? მადლობა

მეან–გინეკოლოგია გამოაქვეყნა:
avatar
პასუხი #1

შეიძლება. მომწერეთ კონკრეტულად რა ჩივილი გაქვთ.

Answers უპასუხა: ჩარკვიანი მარიამი, მეან-გინეკოლოგი ტელ: 898 17 05 25
avatar
პასუხი #2

მგონია თან გაცივებაც დაერთო თან, წვა, შებერილობა და სიმძიმის შეგრძნება საკვერცხეების.. ფურაგამს ვსვამ და ფარმაცეპტმა ბერნი შემომთავაზა..

Answers უპასუხა: burdgu
avatar
პასუხი #3

მადლობა

Answers უპასუხა: burdgu

კითხვაზე პასუხის გაცემა შეუძლია მხოლოდ ექსპერტს

კითხვის დასმისათვის აუცილებელია საიტზე შემოსვლა.

არ ხართ დარეგისტრირებული? დარეგისტრირდით »

ფიქრია ჟვანია ფაგოთერაპია

სტატისტიკა

  • 14756 მომხმარებელი
  • 16378 შეკითხვა
  • 19004 პასუხი

Google სტატისტიკა


292
უნიკალური
ვიზიტორი
Powered By Google Analytics

ინფექციური ეპიდემიის Online მსოფლიო რუკა

გახდი გულშემატკივარი